Materials and Finishes Show 2024 Birmingham - İngiltere

BOYUT PLASTİK, İngiltere’nin Birmingham şehrindeki ulusal fuar merkezinde (NEC) 6 yıl aradan sonra ilk kez düzenlenen mobilyaya değer katan kenarbandı çözümlerini “Materials and Finishes Show”da tanıttı…

Intermob 2023

Mobilya Yan Sanayisinin En Prestijli Fuarı 25. kez kapılarını Istanbul Beylikdüzü Tuyap Fuar merkezinde açtı....

Interzum Köln - 2023

Boyut Plastik, pandemi nedeniyle dört yıllık bir aradan sonra ilk kez gerçekleşen, fuardaki en önemli salon olan 6. holde, dünya markalarıyla yanyana ülkemizi başarıyla temsil etti.

Intermob 2022

Bu yıl 24.si düzenlenen İntermob, Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı'ndaki standımızda, Dünya'nın her bir köşesinden gelen ziyaretçilerimizle buluştuk.

Sicam Expo 2021

Geçtiğimiz yıl Pandemi nedeniyle iptal edilen SICAM fuarı İtalya Pordenone’de kapılarını bir kez daha açtı. Boyut Plastik olarak 12-15 Ekim tarihleri ​​arasında sektörün buluştuğu bu önemli fuarda 6. salondaki B15 no’lu standımızda katılım gösterdik.

Intermob 2021

Sektör 9-13 Ekim 2021 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da buluştu

Interzum 2019 / Köln

BOYUT PLASTIK, sektörün en büyük fuarı olan Interzum’da “Mobilyaya Değer Katıyoruz” mottosu ile, Dünya’nın her bir köşesinden gelen ziyaretçileri ile buluştu.

SICAM Expo 2019

SICAM Expo Pordenone fuarında sektörümüzü temsil ettik.

İntermob 2019

Bu yıl 22.si düzenlenen İntermob, Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı'ndaki standımızda, Dünya'nın her bir köşesinden gelen ziyaretçilerimizle buluştuk.