Intermob 2021

Reed Tüyap tarafından eşzamanlı olarak düzenlenen 33. Ağaç İşleme Makinesi - Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 23. İntermob - Uluslararası Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı, mobilya ve ahşap endüstrilerini 9-13 Ekim 2021 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da buluşturdu.

Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle yapılmayan, ahşap ve mobilya yan sanayi üreticileri ve ihracatçılarıyla sektörün yerli ve yabancı profesyonellerinin bir araya geldiği WoodTech ve İntermob fuarlarını, bu yıl 110 ülkeden 10 bine yakını yabancı olmak üzere, toplamda 50 binin üzerinde ziyaretçi geldi. Intermob fuarına yurt dışından özellikle Rusya, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Ukrayna ve Balkanlar'dan yoğun ilgi vardı.

Mobilya sektörü için kenar bandı ve dekoratif folyo kategorilerinden oluşan inovatif ürünlerimiz bu yıl da, İntermob’da 8. salondaki, 165 m2’lik standımızda “Concept 2022” mottosuyla, Dünya’nın her bir köşesinden gelen ziyaretçileri ile buluştu. Fuar, mevcut iş ortaklarımızla olan ilişkilerimizin sağlamlaştırılması, yeni ve potansiyel müşterilerle de ilk görüşmelerin yapılması anlamında çok başarılı geçti.

Standımıza yurtiçi ve yurtdışından gelerek, ziyaretleriyle onurlandıran, iş birliği birlikteliği ile bizlere katkı sağlayan tüm iş ortaklarımız ve dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.